
VEVOR Проекційний екран Роликовий штатив 4K-HD Home Theater Presentation Wall 16:9 SHP
3 430,50 ₴
- В наличии
- Код: TYPMDZCY70169BAL0V0
+380 (97) 550-28-35
Менеджер Юліявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- 【Яскраві ЗОБРАЖЕННЯ 4K HD】 - Проекційний екран зі штативом забезпечує яскраве зображення та бездоганний перегляд у роздільній здатності 16:9 4K Ultra HD. Поліестерове полотно забезпечує відмінне відтворення зображення завдяки поверхні без зморшок. А чистити екран легко завдяки поверхні, що миється. Чотири чорні бічні рамки призначені для покращення контрастності зображення.
- 【ШИРОКОКУТНИЙ ЕКРАН】 - Завдяки діагоналлю екрана 70 дюймів / 177,8 см проекційний екран із підставкою дозволяє більшій кількості людей дивитися фільми-блокбастери разом. Широкий кут огляду 160 градусів означає відсутність відблисків або втрати світла, розсіюючи світло в усіх напрямках навіть у добре освітленому офісі.
- 【РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИ】 - Наш проекційний екран постачається з алюмінієвим штативом, який забезпечує стабільність на будь-якій поверхні підлоги. Ніжки складаються для зручності зберігання. Для зручності висоту підставки можна регулювати від 200 до 250 см за допомогою кнопок.
- 【ПОРТАТИВНЕ ТА ЛЕГКЕ НАЛАШТУВАННЯ】 Незалежно від того, чи це конференція, чи планування екстреного перегляду фільму вдома, проекційний екран і підставку можна налаштувати швидко та легко. Не потрібні інструменти, допоміжні засоби чи спеціальні знання. З портативною сумкою для зберігання, що входить у комплект, ви можете насолоджуватися феноменальним візуальним досвідом будь-коли та будь-де.
- 【ШИРОКИЙ ЗАСТОСУВАННЯ】 - Цей портативний проекційний екран із підставкою підходить для більшості проекторів, забезпечуючи ідеальне мобільне рішення для проекції для ваших професійних або особистих потреб. Ви можете перетворити будь-який простір на домашній кінотеатр або медіа-кімнату та насолоджуватися фільмами, спортивними подіями, фотографіями, відеоіграми та презентаціями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vevor |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага продукту | 16,5 фунтів / 7,5 кг |
| Висота підставки (регулюється) | 78,7-98,4 дюйма / 200-250 см |
| Діагональ | 70 дюймів / 177,8 см |
| Мoдель | ДМ-АБС-70 |
| Матеріал канва | поліестер |
| Матеріали штатива | поліестер і поверхня, що миється |
| Площа проекції (Ш x В) | 63 x 37,4 дюйма / 160 x 95 см |
| Підручник | посилання для завантаження |
| Розширення екрану | 4K HD |
| Тип подставки | Штатив |
| Угол обзора | 160 градусів |
| Формат зображення (формат) | 16 |
Информация для заказа
- Цена: 3 430,50 ₴






