
Термопринтер VEVOR, принтер чеків, принтер етикеток, принтер чеків ESC/POS SHP
4 770,30 ₴
- В наличии
- Код: DCJWWWWDY220VYCGAV2
+380 (97) 550-28-35
Менеджер Юліявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Швидкий і чіткий друк: швидкість друку 90 мм/с дозволяє друкувати кілька квитанцій миттєво. Легке завантаження рулонів термопаперу, просте обслуговування та ідеальний зовнішній вигляд.
- Широка сумісність: термопринтер підтримує WIN2003/WIN XP/WIN7/WIN8/WIN10. Він сумісний з командами друку ESC/POS, підтримує драйвер грошової шухляди для отримання даних для друку.
- Компактний і портативний: цей принтер чеків невеликий і портативний, важить 0,61 кг (1,34 фунта). Ви можете легко помістити його в будь-яку звичайну сумку та друкувати квитанції будь-де та будь-коли.
- Безпроблемна робота: ви можете використовувати свій POS-принтер у будь-який час за 4 кроки. Відкрийте верхню кришку, завантажте рулонний папір, витягніть частину паперу, закрийте кришку та відірвіть папір різаком.
- Багатофункціональні зони: чековий принтер є ідеальним вибором для друку квитанцій у різних комерційних випадках і широко використовується в банках, телекомунікаційних компаніях, ресторанах, що готують на винос, торгових центрах, лікарнях, супермаркетах, спортивних лотереях та інших сферах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vevor |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Блок питания | DC 12V 2A |
| Ваги | 1,34 фунта / 0,61 кг |
| Ефективна роздільна здатність | 203 DPI |
| Мoдель | RP58E |
| Підключення | COM |
| Розмір продукту | 7,6 x 5,35 x 4,8 дюймів/193 x 136 x 122 мм |
| Скорость печати | 90 мм/с |
| Тип устройства | Принтер |
| Чорний колір | Підручник |
| Ширина паперу | 2,3 дюйма / 58 мм |
| Щільність точок | 384 точки/рядок |
Информация для заказа
- Цена: 4 770,30 ₴






