
Ріжучий плоттер Плоттер для фольги 720 мм із фольгою для різання SignCut SHP
18 405,75 ₴
- В наличии
- Код: KZJ720MMSJBS00001V2
+380 (97) 550-28-35
Менеджер Юліявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Надійна продуктивність: максимальна подавання паперу: 28 дюймів / 720 мм; Максимальна ширина різання: 24,8 дюйма/630 мм; товщина різання: 0,04 дюйма/1 мм Розумний верстат для різання вінілу має гарну репутацію завдяки надійній продуктивності. Швидкий і точний кроковий двигун працює ефективно і тихо, що забезпечує тривале різання в автономному режимі та підтримує зберігання даних.
- Точність різання: Точність різання: +/-0,0004 дюйма/0,01 мм; Точність подачі паперу: 3 подвійні пружинні притискні ролики оснащені алюмінієвим рифленим штифтом, щоб папір не коливався на великих відстанях. Регулювання тиску різання (10-500 г) і швидкості різання (10-800 мм/с) у режимі реального часу значно впливає на точність різання.
- Висока сумісність: наш плоттерний ріжучий пристрій доступний з інтерфейсом COMPIM та USB для полегшення підключення. Підтримує кілька мов DMPL/HPGL. Програмне забезпечення: Signmaster. Сумісна система: Windows XP/Vista/7/8/10 НЕ сумісна з Mac.
- Цифрова панель керування: оснащена РК-екраном і великою панеллю керування, що дозволяє легко створювати вивіски. Функція аварійної зупинки та запуску дозволяє зупинити та відновити різання, що безпечніше та зручніше. Тримач для лез, сумісний із Roland, дає вам доступ до найекономічніших лез, доступних на ринку. Примітка: тримайтеся подалі від леза, коли машина працює; Інакше палець можна поранити.
- Універсальне використання: нехай вас зачарує цей верстат для різання вінілу, який може перетворити ваше творче бачення з вашої голови на реальність завдяки легко настроюваному та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу. Широко використовується для вирізання наклейок і наклейок, паперу для скрапбукінгу, картону, вінілових написів, смужок і загальних вивісок.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vevor |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | КХ-720 |
| Макс. подача паперу | 28 дюймів / 720 мм |
| Максимальна ширина різання | 24,8 дюйма / 630 мм |
| Материал | Алюминий |
| Мінімальний розмір символів | 0,16-0,2 дюйма / 4-5 мм |
| Набори інструкцій | DMPL/HPGL |
| Пам'ять | 2 МБ |
| Повторяемость | +/-0,0004 дюйма / 0,01 мм |
| Позиціонування | ручної роботи |
| Підручник | посилання для завантаження |
| Розмір продукту | 34,6 x 20,4 x 43,3 дюймів/88 x 52 x 110 см |
| Скорость резки | 0,4-31,5 дюйма / 10-800 мм на секунду |
| Сумісність з операційною системою | Windows XP/Vista/7/8/10 |
| Тип двигателя | Кроковий двигун |
| Тип клинка | сумісний з Roland |
| Тиск різання | 0,02-1,1 фунтів / 10-500 г |
| Товщина різання | 0,04 дюйма / 1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 18 405,75 ₴






