
Ріжучий плоттер VEVOR для фольги 870мм плоттер для любителів фольги напівавтомат SHP
25 260,15 ₴
- В наличии
- Код: KZJFLEXI870MM7PI5V2
+380 (97) 550-28-35
Менеджер Юліявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Вбудоване оптичне око: оптичне око цього різака — це лазерний вказівний пристрій для вирізання контурів і підтримується таким програмним забезпеченням, як Signcut і Signmaster. Ця функція дозволяє користувачам вносити та вибирати зміни в дизайні та вибирати бажані контури дизайну.
- Ефективний світлодіодний дисплей: на відміну від інших моделей із громіздкими кнопками, цей ріжучий плоттер має світлодіодне підсвічування та велику панель керування. Це робить дії більш цілеспрямованими. Завдяки регульованому тиску різання 0-500 г і регульованій швидкості різання 15-800 мм/с цей пристрій дозволяє використовувати його чутливо та розумно.
- ТОЧНЕ РІЗАННЯ: Цей вініловий різак містить три змінні леза та прецизійну лінійку для різання та має репутацію надзвичайно гострого та точного виконання. Максимальна ширина різання: 30,7 дюйма / 780 мм; Максимальна подача паперу: 34,3 дюйма / 870 мм; Точність різання: ±0,004 дюйма / ± 0,01 мм, точно відповідає вашим різноманітним потребам.
- Універсальна сумісність: цей вініловий різак містить програмне забезпечення Signcut з інтерфейсом USB і COM-портом для полегшення підключення. Багатомовна підтримка DM/PL, HP/GL. Програмне забезпечення Signmaster підтримує Windows XP/Vista/7/8/10/11, а програмне забезпечення Signcut підтримує Mac.
- Ефективна конструкція для різноманітних застосувань: наш ріжучий плоттер зі складною конструкцією має міцну металеву основу з 4 поворотними коліщатками для зручного переміщення. Внутрішні запобіжники забезпечують захист і знижують ймовірність травм. Підходить для вирізання наклейок, креп-паперу та багатьох інших матеріалів. Він може відповідати різним вимогам і може широко використовуватися в багатьох проектах або сферах, таких як: B. для наклейок на автомобілі, дорожніх знаків, повітряних куль, шоломів тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vevor |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| COM+USB | Підтримує функцію кадрування |
| LCD дисплей | CN/EN |
| Ваги | 46,3 фунтів / 21 кг |
| Друкована плата | ARM |
| Кеш | 1-4М |
| Коефіцієнт роздільної здатності | 0,0245 мм/крок |
| Мoдель | КХ-870А |
| Макс. подача паперу | 34,3 дюйма / 870 мм |
| Максимальна сила різання | 1,1 фунта / 500 г |
| Максимальна ширина різання | 30,7 дюйма / 780 мм |
| Максимальная скорость резания | 31,5 ips / 800 мм/с |
| Максимальная толщина реза | 0,12 дюйма / 3 мм |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Мощность | 95 Вт |
| Напряжение | Змінний струм 85-264 В |
| Програмне забезпечення в комплекті | підпис |
| Підручник | посилання для завантаження |
| Підтримується регулювання швидкості в реальному часі | Інтерфейс |
| Розміри продукту (Д x Ш x В) | 41,3 x 25,2 x 40,6 дюймів / 105 x 64 x 103 см |
| Сумісність з операційною системою | Windows і Mac |
| Тип двигателя | Кроковий двигун |
| Точність зенкування | ± 0,004 дюйма / ± 0,01 мм |
| Формат мови | DMPL/HPGL |
Информация для заказа
- Цена: 25 260,15 ₴






