
Ріжучий плоттер VEVOR Ріжучий плоттер 53 дюйма Vinly Sign Вініловий різальний верстат Плоттер для різання SHP
29 207,55 ₴
- В наличии
- Код: KZJ-1350SDJC00001V2
+380 (97) 550-28-35
Менеджер Юліявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Надійна продуктивність: максимальний хід паперу: 53 дюйми / 1350 мм; Максимальна ширина різання: 49,6 дюйма / 1260 мм; Товщина профілю: 0,04 дюйма/1 мм. Розумний слайсер має гарну репутацію завдяки надійній продуктивності. Швидкий і точний кроковий двигун працює ефективно і тихо. Материнська плата ARM і високошвидкісна кеш-пам'ять об'ємом 16 МБ забезпечують тривалий час роботи в автономному режимі та підтримують зберігання даних.
- Точне різання: Точність різання: +/- 0,0004 дюйма / 0,01 мм; Точність подачі паперу: 4 подвійні підпружинені притискні ролики в поєднанні з алюмінієвою рифленою планкою гарантують, що подача паперу не змінюється на великій відстані. Регулювання тиску різання (10-500 г) і швидкості різання (10-800 мм/с) в реальному часі значно сприяє точному різанню.
- Висока сумісність: наш плоттерний ріжучий пристрій доступний з інтерфейсом COMPIM та USB для полегшення підключення. Підтримує кілька мов DMPL/HPGL. Програмне забезпечення: Signmaster. Сумісна система: Windows XP/Vista/7/8/10 Несумісний з Mac.
- Цифрова панель керування: завдяки РК-екрану та великій панелі керування створення знаків стає простішим. Функція аварійної зупинки та запуску дозволяє зупиняти та знову запускати різання, що безпечніше та зручніше. Тримач для лез, сумісний із Roland, дає вам доступ до найекономічніших лез на ринку. Примітка. Не наближайтеся до леза під час роботи пристрою, оскільки це може поранити пальці.
- Універсальне використання: приготуйтеся бути враженими цією машиною для різання, яка може перетворити ваші творчі бачення в реальність завдяки легко настроюваному та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу. Широко використовується для вирізання наклейок і наклейок, паперу для скрапбукінгу, картону, вінілових написів, смужок і загальних вивісок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vevor |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | KI-1350A |
| Максимальна подача паперу | 53 дюйми / 1350 мм |
| Максимальна ширина різання | 49,6 дюйма / 1260 мм |
| Материал | Алюминий |
| Мінімальний розмір символів | 4-5 мм (0,16-0,2 дюйма) |
| Набори інструкцій | DMPL/HPGL |
| Пам'ять | 16 Мб |
| Повторяемость | +/-0,0004 дюйма / 0,01 мм |
| Позиціонування | ручної роботи |
| Підручник | посилання для завантаження |
| Розмір продукту | 60,2 x 41 x 20,4 дюймів/153 x 104 x 52 см |
| Скорость резки | 0,4-31,5 дюйма / 10-800 мм на секунду |
| Сумісність з операційною системою | Windows XP/Vista/7/8/10 |
| Тип двигателя | Кроковий двигун |
| Тип клинка | сумісний з Roland |
| Тиск різання | 0,02-1,1 фунтів / 10-500 г |
| Товщина профілю | 1 мм (0,04 дюйма) |
Информация для заказа
- Цена: 29 207,55 ₴





